2016.10.02.

Debreceni HK – Zalai Titánok 16:2 (3:1, 7:0, 6:1)

Debrecen, U-14 Bajnokság - selejtező
Játékvezető: Vincze Dániel, Ling Tamás

Gólszerzők: Sándor (2), Mihalik G. (2), Mihalik A.(5), Bartók, Diószegi(2), Dorogi, Szeferinkin, Kókai (2), ill: Tóth-Zsólyomi (2)

Kiállítások: 1 ill. 4

A selejtezősorozat második körében Debrecenbe utazott Koós Tibor együttese. Az első harmad viszonylag kiegyenlített játékot hozott. A hazaiak már az első percben vezetéshez jutottak, majd a 7. percben már a harmadik gólt jegyezhettük fel a táblára. A harmad végéhez közeledve sikerült a szépítés (3-1). A második harmadtól sajnos a hazaiak domináltak és sorra ütötték góljaikat. Nehezen tudtuk megakadályozni őket a gólszerzésben. A másodikban 7 gólt, a harmadikban 6 gólt szereztek, míg nekünk csak egy sikerült. A debreceniek győzelme egy percig sem forgott veszélyben.

U14-es csapatunkra nehéz hét vár, hiszen október 3-án a Felcsík, míg másnap a Csíkszereda ellen kell jégre lépniük.