Megküzdöttek a fiúk a győzelemért

2020.11.29.

Az U14 –es bajnokság középszakaszában az első meccset az UTE csapatával játszottuk.

Egerszegi Titánok-UTE/B 3:2 (0:0, 1:1. 2:1)
Zalaegerszeg, U-14 III. csoport-középszakasz, Jv: Molnár, Bosnyák

Egerszegi Titánok: Batka Dávid- Farkas L., Horváth, Domján, László, Németh A. (első), Lenk, Pete, Farkas O., Hajdú, Végh (második), Németh L. edző: Csata Csaba

Gólszerzők: Domján 2. Farkas O. ill: Vákics, Nagy

Közvetlen rivális ellen izgalmas, a végletekig kiélezett mérkőzést játszottak a csapatok. Az első harmadban nem született gól, a csapatok felváltva veszélyeztettek. A második harmad elején Farkas Olivér szerzett vezetést csapatunknak. A 28. percben Vákics egyenlített. A feszült légkört a sok kiállítás is jellemezte. A harmadik játékrészben mindent beleadtak a srácok és a sok próbálkozásnak a 46.percben lett meg az eredménye Domján góljánál (2-1). Nem sokáig örülhettünk, mert a 49.percben egy újpesti lövés utat talált a kapunkba (2-2). A hajrá izgalmas csatát hozott. A vendégek kapusa jól bírta a nyomást. Másfél perccel a vége előtt Domján lőtt újabb és egyben győztes gólt. A fiúk öröme a lefújást követően érthető volt, hiszen keményen megdolgoztak a sikerért.