2015.11.28.

U-14 Bajnokság - középszakasz B
Egerszegi Titánok - Sportország SC  8:0 (3:0, 2:0, 3:0)

Játékvezető:  Molnár József,   Baki Dávid

Az U14-es korosztálynak a hétköznapra is jutott egy találkozó. A vendég a fővárosi Sportország SC volt. Az egerszegi fiatalok már a 4.percben megszerezték a vezetést a sereghajtó ellen és az első harmad végéig, még kétszer mattolták a vendégek védelmét (3-0). A második játékrészben is fölényben játszottak a  Titánok és csak a koncentráción múlott, hogy csak két góllal növelték előnyüket (5-0), A záró harmadban sem változott a játék képe. A vendégek becsülettel küzdöttek, de a hazai kapusnak nem sok dolga akadt. A gólzsák ebben a játékrészben sem szakadt ki, de azért három góllal hozzátettek a fiúk a magabiztos győzelemhez.  A fiúk gól nélkül hozták le a találkozót és továbbra is versenyben vannak a dobogós helyekért. Nem mellékesen jó volt látni Nagy Benedek egyedi gólörömét is!

A folytatás december 5-án szombaton Kaposváron.