Győzelemmel zárta U14-es csapatunk az évet

2022.12.30.

A 2022-es esztendő utolsó hazai bajnokiját a Koós Tibor edző vezette U14-es csapatunk játszotta a Lehel HC ellen. A fiatalok meggyőző játékkal, és ami fontos győzelemmel búcsúztatták az évet.

Egerszegi Titánok- Lehel HC 9:2 (3:1, 2:1, 4:0)
U-14 V. Csoport, Zalaegerszegi Jégcsarnok, Jv: Galambos, Koós

Egerszegi Titánok: Hornyák (Ritecz)- Márton, Nagy, Korpics, Ritecz P., Markos (első), Tóth, Móricz, Hubay, Hugyek, Póczak (második), Tóth Á., Józsa-Szabó, Vizsy, Farkas, Józsa-Szabó Á., (harmadik), Molnár: edző: Koós Tibor

Gólszerzők: Nagy 3, Korpics 2, Ritecz P., Markos, Hubay, Józsa-Szabó A., ill: Görbe, Vizi

A harmadik percben váratlanul vezetést szereztek a vendégek, de sikerült hamar rendezni a sorokat és a harmad végén már 3-1-re vezettünk. A második harmadban is mi domináltunk, de a góllövés már nehezebben ment. Így is sikerült 2-1-re megnyerni a játérészt és tovább növelni az előnyünket (5-2). A záró harmadban kiütközött a két csapat közti különbség. A harmad második felében négy gólt ütve döntöttük el végleg a mérkőzést.

Fiataljaink ezzel a sikerrel kívánnak Boldog és eredményes Új Esztendőt!