A Titánok U16-os csapata hazai pályán vesztette el négymeccses veretlenségét.

U-16 Bajnokság - középszakasz B
Zalai Titánok - Dunaújvárosi Acélbikák  7:8 (1:2, 2:5, 4:1)
Játékvezető:  Márkus János, Vonalbíró:  Molnár József,  Baki Dávid

A középszakasz ötödik mérkőzésén a Dunaújvárosi Acélbikákat fogadta a Zalai Titánok  U16-os csapata. Az első harmad kiegyenlített játékot hozott melyben a hazaiak szereztek vezetést , amit a harmad felét követően kiegyenlítettek a vendégek, majd a hajrában a vezetést is megszerezték (1-2). A második játékrész elején gyorsan sikerült egyenlíteni a Titánoknak (2-2). A 24. percben újra vezetést szereztek a vendégek, majd újra sikerült egyenlíteni a fiúknak a 32. percben (3-3). Ezt követően elvesztette a ritmust a csapat és szétesett a játékunk. A dunaújvárosiak kihasználták a bizonytalanságainkat és három gólt is szereztek a hajrában (3-7). Csata Csaba próbálta feltüzelni a csapatot, ami sikerült is mert a harmadik harmadra egy támadó felfogás, harcos alakulat jött ki a jégre. Öt perc alatt három gólt szerezve visszajöttek a mérkőzésbe( 6-7). Mindet egy lapra tettek fel a Titánok és sorra alakították ki a helyzeteiket. Az 52. percben egy kontrát követően újabb gólt ezreztek a vendégek, amire még az 55. percben tudtak válaszolni a fiúk (7-8). Öldöklő küzdelem folyt a jégen az utolsó percekben, de az egyenlítés nem sikerült. A mérkőzés lefújását követően bánkódhattak a fiúk, a második játékrészben kijött rövidzárlatáért, mert egy nyerhető mérkőzést buktak el a Titánok.