Elég volt egy rövidzárlat

2016.11.10.

A junior( U20) bajnokság hatodik fordulójában újonc csapatunk a KMH-nál vendégeskedett.

KMH – Zalai Titánok   4:0 (0:0, 3:0, 1:0)

Tüskesátor - U-20 Bajnokság - alapszakasz
Játékvezető:  Timár Balázs, Vonalbíró:  Gebora Zita, Muzsik Norbert

Gólszerzők: Fenyvesi (2), Horváth B.(2)

Az első harmadban harcosan játszottak a fiúk, maximálisan betartva az edzői utasításokat. Lüktetett a játék és mindkét oldalon akadtak bőven helyzetek. Mindkét kapus remekül védett.
A gólnélküli első játékrész után ott folytatták a fiúk ahol abbahagyták. A 28. percig remekül tartották magukat, de ekkor elég volt egy rövidzárlat és két perc alatt két gólt is ütöttek a fővárosiak. A harmad hajrájában még egy gólt kaptunk és ezzel tetemes hátrányba kerültünk (3-0). A harmadik harmadban hasonló volt a forgatókönyv, mint az elsőben. A fiúk bátran támadtak, de Gadácsi kapus eszén nem tudtak túljárni. Az utolsó percben a kegyelemdöfést Horváth találata jelentette.

Csata Csaba:- Jól kezdtünk és megvoltak a helyzeteink is. Sajnos kimaradtak és a második harmadban egy rövidzárlat elég volt, hogy elússzon a mérkőzés. Tanulnunk kell még azt, hogy stabilak legyünk és mi kényszerítsük hibázásra az ellenfeleinket.

A hetedik körben november 16-án Debrecenbe utazunk.