Pesterzsébeti HC - Egerszegi Titánok  6:3 (3:0, 1:1, 2:2)

Pesterzsébet    U-16 Bajnokság - selejtező
Játékvezető: Gangel László, Vonalbíró: Pálkövi Baksa, Somos Gergő

Gólszerzők: Csölle (2), Hódi (3), Németh ill. Paoli, Nagy, Parragi

Az U16-os korosztályos csapatunk a második selejtező fordulóban a Pesterzsébet HC együttesénél vendégeskedett. A fiúk az első negyed első felét az első mérkőzésükhöz hasonlóan átaludták és a hazaiak három góllal terhelték meg a hálónkat.
A második harmadtól már az a Titán csapat korizott ki a jégre, amit Csata Csaba edző is látni szeretett volna. A harcosság és az akarat gólt eredményezett és 1-1.-es döntetlenre hoztuk ezt a játékrészt. A záró felvonásban ugyan azzal a mentalitással játszottak a fiúk mint az előző harmadban és a végén két gólt is szerezve 6-3-ra módosították a végeredményt.

Csata Csaba a mérkőzés végén elmondta, hogy a találkozó elején az öltözőben maradtak a fiúk, de aztán felvették a játék ritmusát és harcosabban hokiztak, de ekkor már az ellenfelünk tetemes előnyre tett szert.

A vezetőedző elmondta, hogy a szeptember 25-i KMH elleni selejtezőnek nagy lesz a tétje, ugyanis győzelmünk esetén egy lépést tehetünk az A csoport elérése felé. A találkozót a fővárosban játsszák majd a Titánok.