A harmadik helyen zárták a középszakaszt a serdülők

2016.01.19.

Egerszegi Titánok - Vasas SC B 1:3 (0:1, 1:2, 0:0)
2016.01.10 vasárnap - 13:00 - Zalaegerszeg U-16 Bajnokság - középszakasz B
Játékvezető: Márkus János, Vonalbíró: Molnár József, Baki Dávid

Az idei év első bajnokiján a Vasas csapatát fogadta Csata Csaba együttese. Nem ígérkezett könnyű mérkőzésnek és ez be is igazolódott. Az első harmad közepén szerzett vezetést a fővárosi együttes, amit az óriási erőbedobással küzdő Titánok a második harmad közepén kiegyenlítettek. A folytatásban a vendégek két gólt szerezve elvitték Zalaegerszegről a bajnoki pontokat.

Dunaújvárosi Acélbikák - Egerszegi Titánok 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
2016.01.13 szerda - Dunaújváros U-16 Bajnokság - középszakasz B
Játékvezető: Márkus János, Vonalbíró: Abonyi Attila, Piszmann Sándor

Három nap múlva Dunaújvárosba vizitált a Titánok csapata és már az első harmadban megszerezték a fiúk a vezetést. A második harmadban kiegyenlítettek a hazaiak, de a Titánok rohamait a harmadik játékrészben már nem tudták kivédeni és két gólt szerezve értékes pontokat szereztek a fiúk az egyik hazai jégkorong fellegvárban.

KMH - Egerszegi Titánok 5:10 (2:2, 0:4, 3:4)
2016.01.17 vasárnap, Tüskesátor U-16 Bajnokság - középszakasz B
Játékvezető: Sós Zoltán, Vonalbíró: Kovács Tibor, Galsi Péter

A középszakasz záró mérkőzését idegenben vívták a Titánok. A KMH elleni bajnoki gólzáport hozott. Az első harmadban kétgólos hátrányból álltak fel a fiúk és döntetlenre hozták az első játékrészt. A második harmadban minden úgy alakult, ahogy terveztük és négy gólt ütve megalapoztuk a győzelmünket. A záró játékrészben öt perc alatt újabb három gólt szereztek a fiúk és végleg eldöntötték a találkozót. A hazaiak még szépíteni tudtak, de a magabiztos Titán győzelem nem forgott veszélyben.

A serdülők a középszakasz B csoportjában a harmadik helyen végeztek 14 mérkőzésből 10-et megnyerve és mindössze négyszer kapituláltak. A gólarány is imponáló 114-33.