A serdülő bajnokság selejtezőjének záró mérkőzésén az Újpest csapatát fogadtuk.

Zalai Titánok - UTE   4:3 hu. (0:1, 2:2, 1:0, 1:0)

Zalaegerszeg    U-16 Bajnokság - selejtező
Játékvezető:  Sütő Gábor, Vonalbíró:  Molnár József, Baki Dávid

Gólszerzők: Parragi, Szalai, Nagy, Geosits, ill. Hegedüs, Zsigmond, Béres

Az első harmad kiélezett csatát hozott. Mindkét együttes nagyon akart, de a kapuk előtt nem céloztak pontosan. A játékrész hajrájában vezetést szereztek a vendégek. A második harmad elején tovább nőtt a fővárosiak előnye. Valahogy nem ment a támadás befejezés a fiúknak. A 32. percben már a harmadik újpesti gólt jegyezhettük fel. A harmad hajrájára végre megtört a jég és előbb Parragi, majd Szalai is betalált egygólosra csökkentve a hátrányunkat a záró harmadra. A fiúk lendülete nem lankadta  harmadik játékrészben sem és kilenc perc elteltével Nagy Dusán egyenlített (3-3). A rendes játékidőben nem jutottak dűlőre a csapatok, így maradt a hosszabbítás, amelyben 4 és fél perc elteltével Geosits beütötte a győztes találatot.

Csata Csaba:- ontatlanul játszottuk a mérkőzés elején és ellenfelünk remekül használta ki a hibáinkat., Dicséret illeti a fiúkat, mivel három gólos hátrányból sikerült felállnunk és megnyernünk a mérkőzést. Várjuk a folytatást a  legjobbak között!