Egerszegi Titánok - DVTK Jegesmedvék   1:4 (0:3, 1:1, 0:0)

Zalaegerszeg    U-16 Bajnokság - selejtező

Játékvezető:  Márkus János, Vonalbíró: Molnár József, Baki Dávid

Gólszerzők: Nagy ill: Demkó, Galajda (2), Kamarási

Kiállítások: 6 ill. 5

Hazai jégen fogadtuk vasárnap délután a DVTK Jegesmedvék U16-os csapatát. A selejtezősorozat első mérkőzésén megilletődötten kezdtek a fiúk és már a 43. másodpercben hátrányba kerültek ( 0-1). A sokkból nem sikerült kijönni és egy percen belül jött a hidegzuhany, azaz a második vendég gól (0-2). Lassan vették fel a ritmust a Titánok, de a harmad végéhez közeledve egyre többször veszélyeztettek. Sajnos az újabb gólt ismét a DVTK ütötte és megnyugtató előnyhöz jutottak (0-3). A második harmadban már kiegyenlített játékot láthatott a lelkes közönség és két újabb gólt. Sajnos az elsőt a vendégek szerezték a 23. percben tovább növelve előnyüket (0-4). A fiúk hajtottak, küzdöttek és ennek a 34. percben meglett a gyümölcse. Nagy a kétperces büntetéséből jöhetett vissza, amit Parragi remekül ismert fel és ziccerbe hozta társát, aki nem hibázott ( 1-4). A záró harmadban mindkét csapatnak akadt bőven lehetősége, amik kimaradtak így maradt a 4-1-es DVTK győzelem

Csata Csaba: - Megilletődötten kezdtünk és ezt gólokkal büntette meg a vendégcsapat. Lassan vettük fel a játék ritmusát, de amikor belemelegedtünk már egyenrangú felei voltunk a DVTK-nak. Sajnálom ezt a vereséget, sokkal több volt ebben a mérkőzésben.

Az U16-os csapatunk legközelebb szeptember 18-án a Pesterzsébet HC vendégeként játszik majd.