U14- Három mérkőzés, három győzelem

2018.02.05.

Tovább menetel Koós Tibor együttese az U14 bajnokságban. A Veszprém, a Dunaújváros és az Ocskay sem tudta megállítani a Titánokat.

Január végén, Ajkán találkoztunk a Veszprémi Jéglovagokkal.

Veszprémi Jéglovagok- Egerszegi Titánok 2:14 (1:4, 1:6, 0:4)
Ajka, U14-es bajnoki mérkőzés, Jv: Nagy Tamás, Németh István

Egerszegi Titánok: Doszpoth Attila (Nagy Márton)-Illés, Kemény, Béres, Őri, Tóth-Zsólyomi (első), Soltész, Tóth, Méhes, Nagy, Wappel (második), Szalai, Végh, Baráti, Osbáth, Wappel Z. (harmadik), Kalmár, Oszterman, edző: Koós Tibor

Gólszerzők: Szalai, Kutics, ill: Béres 2, Méhes 2, Kemény 4, Tóth-Zsólyomi 2, Nagy, Wappel 3,

Az első harmadban 6. perc kellett az első találatunkhoz, amihez még hármat tettünk hozzá a lefújásig és mindössze egy gólt kaptunk (1:4). A második harmad elején lassan lendültünk játékba, de aztán kinyílt a gólzsák és hat góllal terheltük meg a vendéglátók hálóját (2:10). A záró harmadban egyértelmű volt a fölényünk és újabb négy góllal tettük magabiztossá a győzelmünket (2:14).

Újabb idegenbeli találkozón Dunaújvárosban vendégeskedtünk.

Dunaújvárosi Acélbikák- Egerszegi Titánok 2:3 (1:1, 0:1,1:0,0:1)
Dunaújvárosi Jégcsarnok, Jv: Abonyi Attila, Wolf László

Egerszegi Titánok: Doszpoth Attila (Nagy Márton)-Illés, Kemény, Béres, Barati, Méhes, (első), Soltész, Tóth, Nagy, Wappel, Hajdú (második), Mátyás, Osbáth, Oszterman (harmadik), edző: Koós Tibor

Gólszerzők: Piszmann, Barna, ill: Kemény 2, Méhes,

A 8. percben Kemény Kristóf szerzett előnyt csapatunknak, amit a hazaiak a 19-ben egyenlítettek ki. Nagy volt a küzdelem a jégen a második harmadban is. A fiúk nagyot küzdöttek és Méhes Gábor találatával újra vezettünk (1:2). A harmadik játékrészben sokáig úgy tűnt sikerül nyernünk a rendes játékidőben, de öt perccel a vége előtt egyenlítettek az Acélbikák (2:2). A hosszabbítás harmadik percében kemény Kristóf eldöntötte a mérkőzést!

Az elmúlt hétvégén végre hazai pályán is játszhattunk. Ellenfelünk az Ocskay JA csapata volt.

Egerszegi Titánok- ifj. Ocskay JA B 6:3 (3:1, 2:0,1:2)
Zalaegerszeg Jégaréna, Jv: Molnár József, Bosnyák Márkó

Egerszegi Titánok: Doszpoth Attila (Nagy Márton)-Illés, Kemény, Béres, Barati, Méhes, (első), Soltész, Tóth, Nagy, Wappel M., Wappel Z.,(második), Mátyás, Osbáth, Oszterman, Kalmár (harmadik), edző: Koós Tibor

Gólszerzők: Osbáth, Béres, Nagy 2, Barati, kemény,  ill: Bozai 2, Rukkenbauer,

Az első játékrészben Osbáth Benjamin kezdte meg a gólgyártást, majd gyorsan egyenlítettek a vendégek (1:1). A harmad második felében Béres Dávid és Nagy Benedek góljaival vezettünk (3:1). A második harmadban mindkét együttes nagyot küzdött, de a gólokat mi szereztük és magabiztosan vezettünk (5:1). A harmadik harmadban két gólt is szerzett a vendégcsapat, de az í-re a pontot Bozai Csanád tette fel a hatodik Titán gólt szerezve (6:3).

A fiúk remekül szerepelnek idén és a nyugati csoportot továbbra is vezetik.