Továbbra is veretlenek az U12-es Titánok!

2018.11.17.

Az U12-es bajnokságban a harmadik és negyedik fordulóban is hazai pályán játszott Simon Alfonz együttese. Harmadik fordulóban a Győr B csapatát fogadták

Egerszegi Titánok- Győri Nemak-Dana ETO HC B

Zalaegerszegi Jégaréna, Jv:Mayer István, Márkus János

Egerszegi Titánok: Batka- Farkas, Márton, Hajdu, pete, Békési (első sor), Lenk, Papp, Derdák, Domján, Doszpoth (második), Horváth, László, Póczak, Rákosa. Edző: Simon Alfonz

Az első harmadban kicsit még bizonytalanok voltak a fiúk, mindenki maga akarta megoldani a helyzeteket, ezért kicsit még akadozott a játék. Szünetben arra kértem őket, hogy a meccs hátralevő idejében a passzolásra és a csapatjátékra próbálják fektetni a hangsúlyt. A 2-3. harmadban sikerült is ezt megvalósítaniuk, különösen a 2. harmadot emelném ki szerintem az volt eddig a szezon legjobb harmada.  Ez meg is alapozta a több gólos győzelmüket. Ismét sok fiatal U10-es korú játékos játszott fel, akik most is tisztességgel helyt álltak.

A negyedik fordulóban ugyancsak hazai pályán játszottunk a Veszprém csapata ellen.

Egerszegi Titánok- Veszprémi Jéglovagok

Zalaegerszegi Jégaréna, Jv: Bosnyák Márkó, Molnár József

Egerszegi Titánok: Batka - Farkas, Pete, Hajdu, Kulcsár -Vándor, Póczak, (első sor), Lenk, Papp, Derdák, Domján, Végh (második), Horváth, László, Békési, Rákosa. Edző: Simon Alfonz

Az első harmad sajnos most sem sikerült annyira jól, mint szerettük volna, de szerencsére a fiúk gyorsan összekapták magukat és a második, harmadik harmadra bebizonyították, hogy mi voltunk a jobb csapat.

Simon Alfonz:- Örülök, hogy a fiúk végig a meccsre koncentráltak és kisebb-nagyobb sikerrel a csapatjátékra is hangsúlyt fektettek.

Az ötödik fordulóban, az Ajkai Óriásokhoz látogat csapatunk. ők is veretlenek eddig a bajnokságban ugyanúgy, mint mi, ezért nehéz és izgalmas meccsre számítunk.