Parádés második harmad

2020.09.28.

Az U18-as csapatunk egy 8:3-as pesterzsébeti vereség után első hazai mérkőzésüket játszották a fiúk.

Egerszegi Titánok - Sportország SC 14:5 (2:3, 8:0, 4:2)
Zalaegerszeg, U-18 - Kvalifikáció B1 jv: Mayer, Márkus, Molnár

Egerszegi Titánok: Doszpot (Gyuricsán)-Farkas, Illés, Méhes, Tóth-Zsólyomi, Bére (első), Laczó, Szalontai, De Paoli, Kalmár, Marth (második), Mátyás, Csutorás, Nagy, Németh, Wappel, edző: Simon Alfonz

Gólszerzők: Méhes 2, Tóth-Zsólyomi, Béres, De Paoli 2, Marth 3, Nagy 3, Németh, Wappel, ill. Stollár 2, Jusztin, Vona, Szabó.

A találkozó elején, Méhes révén hamar vezetést szereztünk, de ezt követően túl sok teret adtunk ellenfelünknek, akik éltek a lehetőséggel és hibáinkat kihasználva három gólt szerezve fordítottak (1:3). A hajrában Marth lőtte közelebb csapatunkat (2:3).

A második harmadra olyan elánnal jöttek ki a fiúk, mintha az első játékrész meg sem történt volna. Öt perc alatt hat gólt ütöttek, teljesen lenullázva ellenfelüket (8:3). Nem volt megállás, vagyis nyolc találattal fejeztük be ezt a szenzációs harmadot (10:3).

A záró játékrész elejét góllal kezdtük, majd kapunk egyet és arra válaszoltunk is egyel (12:4). A harmad felénél mindkét csapat ellőtte utolsó puskaporát kialakítva a 14:5-ös végeredményt.