2017.11.03.

Az U14-es bajnokságban először találkoztunk a HK partizán együttesével.

Egerszegi Titánok-HK Partizan 9-4 (3:0, 2:1, 4:3)

Zalaegerszeg Jégaréna, Jv: Molnár. Vörös

Gólszerzők: Béres (2), Méhes (2), Őri (2), Illés, Wappel, Tóth-Zsólyomi,  ill: Bradic, Filipovic, Vidovic, Alijevic

A fiúk nem udvariaskodtak és az 5 percben Béres találatával megszerezték a vezetést, majd 20 másodpercen belül Méhes duplázta meg az előnyünk. A 11. percben Őri már a harmadik találatot vitte be a vendégek kapujába. A magabiztos első harmadot szorosabb második követett. A vendégek 22 másodper alatt szépítettek. A válasz csak három percet váratott magára, ekkor újra Béres volt eredményes. A harmad végén Illés növelte négygólosra az előnyünk. A záró játékrészben mindkét oldalon potyogtak a gólok s a csapatok meg sem álltak hét találatig. Ezt a harmadot is sikerült megnyernünk 4-3 és végül a mérkőzést is 9-4-re. Koós Tibor együttese őrzi veretlenségét és három mérkőzés alatt 28 gólt szereztek a fiúk.

A következő körben november 4-én 12.40-től a KSI SE-t fogadjuk a Jégarénában.