instagram
Magabiztos győzelem a Győr ellen

Híreink

2017.11.19.

Vasárnap kora délután a Győri Nemak-Dana ETO HC csapatát fogadta U 12-es csapatunk. Somorácz György együttese magabiztos győzelmet aratott.

Egerszegi Titánok- Győri Nemak-Dana ETO HC 14-4

Egerszegi Titánok: Csóbor (Horváth) - Kiss, Szántó, Csóbor, Geszti,    Hajdu (első sor), Gaál, Kállai, Farkas, László, Derdák (második), Osbáth, Zsigray, Domján, Lenk, Papp (harmadik), Vaski, edző: Somorácz György

Az első két harmadban remekül játszottak a fiúk és sok gólt ütöttek. A harmadik harmadban aztán belealudtunk abba, hogy nyerünk és szétesett a játékunk. Az egyéni hokit erőltették a fiúk a csapatjáték helyett és ennek eredményeként 4-2-re kikaptunk. Összességében megérdemelten nyertünk 14-4 re.

Somorácz György: -Magabiztosan győztük le ellenfelünket, de a harmadik harmadban nyújtott játékunk nem elfogadható. Fejben kell még sokat fejlődnünk! A csapaton látszódik  a fejlődés és némileg a csapatjáték is formálódik.