Kölyökcsapat- stabil együttes a cél

2016.01.02.

December elején a Kaposvár vendégeként lépett jégre Somorácz György legénysége. A fiúk semmit sem bíztak a véletlenre és már az első játékrészben megszórták ellenfelüket. A Hátralévő két negyedben is a Titánok irányítottak és csak a gólkülönbség volt kérdéses. A vége egy tucat gól és magabiztos győzelem.

Kaposvári SI - Zalai Titánok 0:12 (0:6, 0:2, 0:4)

U-14 Bajnokság - középszakasz B, Kaposvár

Játékvezető: Márkus János, Mayer István

Egy remek győzelem után egy kapitális vereség következett. Hazai pályán fogadtuk a dunaújvárosi Acélbikák együttesét, akik nehéz falatnak bizonyultak. A vendégek mindhárom harmadot uralták és megérdemelten gyűjtötték be a bajnoki pontokat.

Zalai Titánok - Dunaújvárosi Acélbikák 0:15 (0:4, 0:4, 0:7)

U-14 Bajnokság - középszakasz B, Zalaegerszegi jégcsarnok

Játékvezető: Márkus János, Baki Dávid

Egy nappal később a dunaújvárosi mérkőzés után újabb kemény feladat várt a Titánokra. A vendég a Tisza Volán SC csapata volt. Az első harmadban hamar hátrányba kerültünk, de a játékrész második felének az elején sikerült az egyenlítés. A második harmad elején gyorsan megszereztük a vezetést és uraltuk a mérkőzést. A vendégek nyolc perccel később egyenlítettek, majd egy perccel később a vezetést is megszerezték. A fiúk nem adták fel és remekül hajrázva a harmad végére megfordították a találkozót és vezetéssel mehettek pihenőre (4-3). Fordulatos záró játékrészt láthatott a közönség. Előbb egyenlítettek a Tisza partiak, majd a vezetést is megszerezték. Négy perccel a vége előtt sikerült az egyenlítés. A hátralévő időben megszerezhettük volna a győzelmet is, de ezen a találkozón az igazságos döntetlen volt a sors könyvében megírva.

MTK - Zalai Titánok 1:10 (0:1, 0:5, 1:4)

U-14 Bajnokság - középszakasz B, Pesterzsébet

Játékvezető: Csehy Zsombor, Berkesi Balázs

A 2015-ös évet Pesterzsébeten zártuk az MTK vendégeként. Szoros első harmadot követően a második játékrészben szerzett öt gólunkkal alapoztuk meg a győzelmünket. A záró harmadban újabb négy gólt szerezve gólgazdag találkozón búcsúztattuk az évet.

Kölyökcsapatunk jelenleg a hatodik a B csoportban. A folytatásban újabb győzelmek kellenek majd, hogy tapadni tudjunk az élbolyhoz.

Az idei első fordulót hazai pályán rendezzük.

2016.01.07 csütörtök    15:00    Zalai Titánok - Gepárd JE