Kettős győzelemmel szereztük meg a 15. helyet a Kölyök bajnokságban

A páros mérkőzés első találkozóján Zalaegerszegen találkoztak a csapatok.

Zalai Titánok – Vasas SC  7:5 (0:3, 3:1, 4:1)

U-14 BAJNOKSÁG – rájátszás 15. helyért

Bíró: Molnár József, Baki Dávid

Gólszerzők: Zelevics (4), Neubauer (3),  ill. Balasits (3), Maslouski, Tóth,

Az első harmad  8. percében kétszer is mattolták a védelmünket a fővárosiak. Nem sikerült a szépítés, sőt a 15. percben újabb gólt kaptunk (0-3). A második harmadban hét perc kellett az első gólunk megszerzéséhez, ami meghozta a várt lendületet. Zelevics három góljával a 33. percre kiegyenlítettünk (3-3). Az előny mégis a Vasasnál maradt, mivel a 36. percben Tóth gólt szerzett (3-4). A záró harmad elején Neubauer ütője sült el egy percen belűl kétszer, ami annyit tett, hogy már mi vezettünk (5-4). A 48. percben még egyenlítettek a fővárosiak, de gólvágóink –Zelevics- Neubauer – találataival sikerült megnyernünk a mérkőzést.

Vasas SC - Zalai Titánok  3:7 (2:3, 1:1, 0:3)

Bíró: Barna Péter, Kovács Tibor

Gólszerzők: Soponyai, Antal, Strobl, ill. Zelevics (4), Őri, Neubauer, Kemény

A Jégpalotában lejátszott visszavágón megint beragadtak a fiúk az elején. A Vasas a 7. percben kétgólos előny szerzett (2-0). Zelevics rázta meg magát és a 14. percre kiegyenlített (2-2). Három perccel később Őri már a vezetést jelentő találatot szerezte. A második harmad 28. percében újra Zelevics villant és növelte előnyünket, amit a 38. percben  Strobl csökkentett egygólosra (3-4). A harmadik játékrész Zelevics gólla kezdődött, majd Neubauer is beköszönt  a 47. percben (3-6). Az utolsó percre is maradt még egy gólunk, amit Kemény szerzett beállítva ezzel a végeredményt.

Koós Tibor együttese kettős győzelemmel szerezte meg a bajnokságban a 15. helyet.