Hiába küzdöttünk, a gólokat a Fradi szerezte

2018.03.04.

Egerszegi Titánok- ferencvárosi TC 2:6 (0:1, 0:3, 2:2)

Zalaegerszeg Jégaréna, U14 II. Felsőház-helyosztó

JV: Hofrics Róbert, Vörös Márk

Egerszegi Titánok: Doszpoth Attila (Nagy Márton)- Kemény, Wappel, Béres, Őri, Tóth-Zsólyomi (első), Soltész, Tóth, Barati, Méhes, Nagy (második), Mátyás, Osbáth, Oszterman (harmadik), edző: Koós Tibor

Gólszerzők: Kemény 2, ill. Kerekes 2, Csiki 2, Pajor, Nemcsics

Talán még a fejekben elevenen élt az UTE elleni szoros vereség és ez a fiúk játékára is kihatással volt. A találkozó elején a 7. percben vezetést szereztek a fővárosiak (0-1).  Kiegyenlített játék folyt a jégen, de valahogy nem sikerültek a dolgaink.

A második harmad döntőnek bizonyult. Míg mi csak erőlködtünk és próbáltunk gólt szerezni, addig a zöld-fehérek háromszor is mattolták a védelmünket és magabiztosan vezettek (0-4).

A záró harmadban felcsillant a remény a felzárkózásra. Kemény Kristóf három perc alatt kétszer volt eredményes (2-4). Lendületesebb lett a játékunk, ami sok hibát is hordozott. A hajrában nagyon kinyíltunk és újabb két gólt kaptunk, ami végleg eldöntötte a mérkőzést (2-6).

Legközelebb március 9-én 18 órától a Felcsík SK csapatáét fogadjuk.