Az első harmadban eldöntöttük a mérkőzést

2018.03.02.

Az U18-as csapatunk a középszakasz A-B sorozatában a DVTK Jegesmedvék ellen folytatta szereplését.

Egerszegi Titánok –DVTK Jegesmedvék 3:2 (3:0,0:1, 0:1)
Zalaegerszeg Jégaréna, Jv: Sütő Gábor (Molnár J., Bosnyák M.)

Egerszegi Titánok: Horváth Bendegúz- Szántó, Vankó, Karvalics, Somogyi, Tóth (első), Barancsi, Szalai, De Paoli, Müller, Zelkevics (második), Hollósi, Wágner, Marth, Gyémánt, Németh (harmadik), Neubauer, edző: Csata Csaba

Gólszerzők: Karvalics, Somogyi, Vankó, ill: Ujj, Pecsét,

Remekül kezdtük a mérkőzést, mivel 21 másodperc kellett Karvalics Tamásnak, hogy bevegye a vendégek hálóját (1-0). Nem volt megállás a jó kezdés, jó ritmust is hozott és a 3. percben Somogyi András már a második gólunkat ütötte (2-0). A 12. percben egy emberelőnyt kihasználva újra mattoltuk a DVTK védelmét és Vankó Tamás góljával immár három góllal vezettünk (3-0). A második harmadban kemény csatákat vívtak a csapatok és sorba jöttek is a kiállítások. A vendégek rendezték a soraikat és próbáltak szépíteni. A harmad utolsó percében emberelőnyből lőttek gólt a piros-fehérek (3-1). A záró harmad hasonlóan kemény csatát hozott, mint az előző játékrész. A DVTK mindent megtett a felzárkózásért, de jól zárt a védelmünk. A hajrában egy gólra feljöttek a Jegesmedvék, de az egyenlítést már nem engedtük meg nekik.

Az első harmadban gyakorlatilag megalapoztuk a későbbi győzelmünket. A visszavágót március 3-án Miskolcon rendezik.