A végén az UTE örülhetett

2018.03.02.

A felsőházi helyosztón a keleti csoport harmadik helyezettjével az UTE B csapatával találkoztunk.

Egerszegi Titánok - UTE B 4:5 (2:1, 1:3, 1:1)

Zalaegerszeg Jégaréna, U 14 felsőház

Jv: Molnár József, Bosnyák Márkó

Gólszerzők: Kemény 2, Méhes, Őri, ill: Jusztin, Dobák, Barzó, Szöllőssy, Jusztin,

Egerszegi Titánok: Doszpoth Attila (Nagy Márton)-Illés, Kemény, Béres, Őri, Tóth-Zsólyomi (első), Soltész, Tóth, Barati, Méhes, Nagy (második), Horváth, Osbáth, Wappel Z. Kalmár, Oszterman (harmadik), edző: Koós Tibor

Jól kezdtük a találkozót és a 6. percben egy emberelőnyös támadás végén Kemény Kristóf szerzett vezetést csapatunknak (1-0). A 19. perc elején egyenlítettek a vendégek, de nem kellett egy perc és kemény újra előnyhöz juttatta a Titánokat (2-1). A második harmadban már nem tudtuk azt a lendületes játékot produkálni, mint az elsőben. A 27. percben két gólt is kaptunk és ezzel fordította az újpestiek (2-3). Méhes a 28. percben egyenlített, de a hajrában újabb gólt kaptunk (3-4). Fogcsikorgatva küzdöttünk az egyenlítésért és az 54. perc elején Őri találatával sikerült (4-4). Sajnos a hajrában egy védelmi hibát kihasználva megszerezte a győztes találatot az UTE (4-5).

A következő mérkőzésen március 3-án 13 órától a Ferencvárost fogadjuk.