A KSI sem tudta megállítani a Titánokat

2018.01.21.

U 14-es csapatunk szombaton a KSI otthonába látogatott, nem titkolt szándékkal, hogy győzelemmel térjen haza.

KSI SE- Egerszegi Titánok 1:9 (1:5, 0:2, 0:2)

Budapest, Kisstadion - JV: László Lóránt, Tóth István

Egerszegi Titánok: Doszpoth Attila - Illés, Kemény, Béres, Őri, Tóth-Zsólyomi (első), Soltész, Tóth B., Barati, Méhes, Wappel (második), Osbáth, Oszterman, Wappel (harmadik), edző: Koós Tibor

Gólszerzők: Fenyvesi, ill: Kemény 4, Tóth-Zsólyomi 2, Méhes, Béres, Őri

Három perc kellett kemény Kristófnak, hogy feltörje a fővárosiak védelmét, majd újabb három perc, hogy másodszor is mattolja a hazai védelmet (0:2). A 9. percben újabb kemény találattal már 0:3-at mutatott az eredményjelző. A 15. percben szépítettek a hazaiak, majd Tóth-Zsólyomi Flórián és Méhes Gábor találataival szilárdítottuk meg vezetésünket (1:5).A második harmadban egyértelművé vált a fölényünk és Béres Dávid, majd Kemény góljaival tovább robogtunk (1:7). A záró harmadban újabb két gólt ütöttek a fiúk. A játékrész felénél Tóth-Zsólyomi, majd négy másodperccel a lefújás előtt Őri Arvid állította be a 1:9-es végeredményt.

Csapatunk jó és gólerős játékkal rukkolt elő és vezeti a Nyugati csoportot!